Група компаній
«SONMAX» —
це екосистема, яка надає комплексній готові рішення для товарного бізнесу й електронної комерцї у всьому світі
ІСТОРІЯ
МІСІЯ КОМПАНІЇ
ІСТОРІЯ
2016 рік
Перше підприємство міжнародної групи компаній SONMAX створене у 2016 року в Україні, напрямком якого було навчання з онлайн-торгівлі та веденню бізнесу з Китаєм для всіх країн СНД. За три роки існування компанія стала лідером у галузі онлайн-навчання. Більше ніж 7000 учнів із різних країн світу започаткували свій товарний бізнес, працюючи з Китаєм.
У цьому ж році відкривається друге підприємство компанії на території Китаю – «SONMAX LOGISTICS»,
діяльністю якого є доставка вантажу з Китаю в країни СНД і Евросоюзу. Це є сервісна компанія, яка обслуговує усі галузі холдингу і замикає повний цикл послуг для бізнесу клієнтів у напрямку імпортно-експортної діяльності.
2017 рік
На початку 2017 року ми створюємо напрямок з організації бізнес-турів на ключові виставки і ринки Китаю та Гонконгу. Так з’являється нова компанія - «SONMAX Business Tours». До початку пандемії компанія організувала 9 бізнес-турів на найбільшу у світі «Кантонську виставку», виставку електроніки у Гонконзі, ринки Шеньчженя та Гуанчжоу.
2018 рік
У серпні 2018 року відкривається компанія у Гонконзі - «SONMAX GLOBUYER TRADING COMPANY LIMITED», послугами якої є консалтинг зі створення та запуску товарних брендів для онлайн-торгівлі.
2019 рік
На початку 2019 року відкривається компанія «SONMAX KIDS» і запускається перший продукт із лінійки дитячих товарів під брендом «SONMAX», який успішно позиціонує себе на ринку України, Росії, Казахстану та декількох країн Євросоюзу (Іспанії і Словаччини). Протягом року виходять ще три продукти на ринок, і компанія запускає онлайн-франшизу.
Для масштабування продажу та розширення ринків збуту власного бренду компанія «SONMAX KIDS» виходить на всі ключові маркетплейси країн СНД
і разробляє для себя IT-рішення для зручного контролю всього товарного залишку, продажу і балансу в загальному. Внаслідок цього приходить ідея і бачення того, як допрацювати це IT-рішення до повноцінної платформи, яка допоможе підриємцям у сфері электронної комерції швидко та зручно масштабувати свій товарний бізнес та власні бренди.
2020 рік
Маючи дуже сильну команду на території кількох країн СНД і Китаю, яка має експетизу в усіх напрямках онлайн-торновлі, логістики, аналітики, маркетингу та роботи з Китаєм, а також маючи власну IT-платформу яка інтегрована з багатьома маркетплейсами та фуфілмент складами різних стран СНД, компанія приймає рішення відкрити напрямок міжнародної онлайн-дистрибуції для допомоги в масштабуванні бізнесу своїх клієнтів. Таким чином міжнародна група компаній SONMAX стає повноцінною екосистемою, яка надає комплексні та готові рішення для товарного бізнесу та електронної комерції.
БАЧЕННЯ КОМПАНІЇ
Місія компанії SONMAX
Ми створюємо екосистему для онлайн-торгівлі у всьому світі, надаючи комплексні та готові рішення для тих, хто займається товарним бізнесом.
Бачення компанії SONMAX
Бути найзручнішим та найшвидшим рішенням для запуску та розвитку онлайн-продажів у всьому світі.
ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ
ЦІННОСТІ
Про засновника
Цінності компанії
001
Розвиток онлайн-продажів наших клієнтів = розвиток компанії «SONMAX».
002
Ми надаємо комплексний підхід до рішення будь яких завдань у електронній комерції.
003
Ми турбуємося про репутацію компанії і будуємо довгострокові відносини з клієнтами.
004
Спочатку власний досвід і практика, потім надання сервісу та послуг.
005
Ми ставимо тільки амбіційні цілі та дясягаємо їх.
006
Ми чесні та відкриті у своїх справах, щоб заслужити довіру команди, клієнтів і партнерів.
007
Ми беремо на себе відповідальність, шукаємо рішення, а не проблему.
008
Ми постійно навчаємося та навчаємо своїх клієнтів.
Кирило Кафтаник - бізнесмен, засновник міжнародної групи компаній «SONMAX».
Засновник
компанії SONMAX
Кирило Кафтаник
Народився 24 вересня 1989 року у м. Запоріжжя УРСР
В перший рік існування компанію оцінили в 1 млн.$
У 2009 році почав свою підприємницьку діяльність
З 2018 року компанія «SONMAX» переросла в холдинг. Зараз у складі холдинга уже дев’ять підприємств на території 6 країн.
2013 року став сертифікованим бізнес-тренером Міжнародної школи ICBT.
У 2020 році запустив платформу рішень для міжнародної онлайн-торгівлі - «SONMAX E-COMMERCE SOLUTIONS».
З 2014 року займається онлайн-торгівлею товарами з Китаю. Зараз власник лінії бренду дитячих товарів - SONMAX®️, продаж яких здійснюється у 5 країнах.
Мандрівник – відвідав 44 країни
2016 року заснував підприємство OOO «СОНМАКС», основною діяльністю якого стало онлайн-навчання по веденню товарного бізнесу з Китаєм. За 5 років випущено більше ніж 7000 учнів із різних країн світу.
Православний християнин