Група компаній
«SONMAX» —
це екосистема, яка надає комплексній готові рішення для бізнесу по роботі з Китаєм
ІСТОРІЯ
МІСІЯ КОМПАНІЇ
ІСТОРІЯ
2016 рік
Перше підприємство міжнародної групи компаній SONMAX створене у 2016 року в Україні, напрямком якого було навчання з онлайн-торгівлі та веденню бізнесу з Китаєм для всіх країн СНД. За три роки існування компанія стала лідером у галузі онлайн-навчання по роботі з Китаєм. Більше ніж 7000 учнів із різних країн світу започаткували свій товарний бізнес, багато з яких створили власні бренди.
У цьому ж році відкривається друге підприємство компанії на території Китаю – «SONMAX LOGISTICS»,
діяльністю якого є доставка вантажу з Китаю в країни СНД і Евросоюзу. Це є сервісна компанія, яка обслуговує усі галузі холдингу і замикає повний цикл послуг для бізнесу клієнтів у напрямку імпортно-експортної діяльності.
2017 рік
На початку 2017 року ми створюємо напрямок з організації бізнес-турів на ключові виставки і ринки Китаю та Гонконгу. Так з’являється нова компанія - «SONMAX Business Tours». До початку пандемії компанія організувала 9 бізнес-турів на найбільшу у світі «Кантонську виставку», виставку електроніки у Гонконзі, ринки Шеньчженя та Гуанчжоу.
2018 рік
У серпні 2018 року відкривається компанія у Гонконзі - «SONMAX GLOBUYER TRADING COMPANY LIMITED», послугами якої є консалтинг з виробництва та створення товарних брендів в Китаї.
2019 рік
На початку 2019 року відкривається компанія «SONMAX KIDS» і запускається перший продукт із лінійки дитячих товарів під брендом «SONMAX», який успішно позиціонує себе на ринку України, Росії, Казахстану та декількох країн Євросоюзу (Іспанії і Словаччини). Протягом року виходять ще три продукти на ринок, і компанія запускає онлайн-франшизу.
Для масштабування продажу та розширення ринків збуту власного бренду компанія «SONMAX KIDS» виходить на всі ключові маркетплейси країн СНД
2020 рік
Компанія SONMAX одна з перших помічає можливість експорту електроавто з Китаю за доступними цінам за рахунок 50-ти процентної квоти яку надає КНР. Маючи всі необхідні ресурси для розвитку даного напрямку, засновується компанія SONMAX AUTO. Наразі компанія входить в трійку лідерів імпорту електроавто в Україні. У 2022 році здійснили перші продажі в Узбекистан та Грузію. На 2023 рік компанія має плани масштабування продажів на весь світ.
БАЧЕННЯ КОМПАНІЇ
Місія компанії SONMAX
Ми створюємо екосистему для бізнесу з Китаєм по всьому світу
Бачення компанії SONMAX
Бути найзручнішим та найшвидшим рішенням для роботи з Китаєм по всьому світу.
ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ
ЦІННОСТІ
Про засновника
Цінності компанії
001
Розвиток продажів наших клієнтів = розвиток компанії «SONMAX».
002
Ми надаємо комплексний підхід до рішення будь яких завдань при роботі з Китаєм.
003
Ми турбуємося про репутацію компанії і будуємо довгострокові відносини з клієнтами.
004
Спочатку власний досвід і практика, потім надання сервісу та послуг.
005
Ми ставимо тільки амбіційні цілі та дясягаємо їх.
006
Ми чесні та відкриті у своїх справах, щоб заслужити довіру команди, клієнтів і партнерів.
007
Ми беремо на себе відповідальність, шукаємо рішення, а не проблему.
008
Ми постійно навчаємося та навчаємо своїх клієнтів.
Кирило Кафтаник - бізнесмен, засновник міжнародної групи компаній «SONMAX».
Засновник
компанії SONMAX
Кирило Кафтаник
Народився 24 вересня 1989 року у м. Запоріжжя УРСР
В перший рік існування компанію оцінили в 1 млн.$
У 2009 році почав свою підприємницьку діяльність
З 2018 року компанія «SONMAX» переросла в холдинг. Зараз у складі холдинга уже дев’ять підприємств на території 6 країн.
2013 року став сертифікованим бізнес-тренером Міжнародної школи ICBT.
У 2020 році запустив платформу рішень для міжнародної онлайн-торгівлі - «SONMAX E-COMMERCE SOLUTIONS».
З 2014 року займається онлайн-торгівлею товарами з Китаю. Зараз власник лінії бренду дитячих товарів - SONMAX®️, продаж яких здійснюється у 5 країнах.
Мандрівник – відвідав 44 країни
2016 року заснував підприємство OOO «СОНМАКС», основною діяльністю якого стало онлайн-навчання по веденню товарного бізнесу з Китаєм. За 5 років випущено більше ніж 7000 учнів із різних країн світу.
Православний християнин